Weight (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu
