Weight (7.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།
