Weight (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: exposed
bs: izložen
