Weight (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло
