Weight (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Add new content
km: បន្ថែម​មាតិកា​ថ្មី

en: Welcome to @site-name
km: ស្វាគមន៍​ការ​មក​កាន់​ @site-name

en: No front page content has been created yet.
km: មាតិកា​ទំព័រ​មុខ​មិន​ទាន់​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ទេ ។
