Weight (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин
