Weight (7.x-2.5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Weight: !weight
pt: Peso: !weight

en: Add new content
pt: Adicionar novo conteúdo

en: exposed
pt: exposto

en: Welcome to @site-name
pt: Bem-vindo ao @site-name

en: No front page content has been created yet.
pt: Ainda não foi criado nenhum conteúdo para a página inicial.
