Weight (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: sticky
af: taai

en: promoted
af: bevorderd

en: Add new content
af: Voeg nuwe inhoud

en: Welcome to @site-name
af: Welkom by @site-name

en: No front page content has been created yet.
af: Geen voorbladinhoud is al geskep nie.
