Weight (7.x-3.0-beta1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: promoted
am: የተሸጋገረ
