Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Separator
ar: فاصل

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Fields
ar: الحقول

en: No posts available.
ar: لا مواضيع متاحة.

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: sticky
ar: مُثَبَّت

en: promoted
ar: مُرَقَّى

en: translate
ar: ترجمة

en: Add new content
ar: إضافة محتوى جديد

en: Welcome to @site-name
ar: مرحبا بك في @site-name

en: No front page content has been created yet.
ar: لم يتم حتى الآن إنشاء محتوى للصفحة الرئيسية.
