Weight (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Welcome to @site-name
bo: @site-name་ལ་ཕེབས་པར་དགའ་བསུ་ཞུ

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།
