Weight (7.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Fields
cs: Pole

en: Range
cs: Rozsah

en: No posts available.
cs: Nejsou k dispozici žádné příspěvky.

en: published
cs: zveřejněno

en: not published
cs: skryto

en: sticky
cs: přilepit

en: promoted
cs: na titulní

en: Column
cs: Sloupec

en: translate
cs: přeložit

en: moderated
cs: moderováno

en: Add new content
cs: Přidat nový obsah

en: Welcome to @site-name
cs: Vítejte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.
