Weight (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Fields
cy: Meysydd

en: No posts available.
cy: Dim cofnodion ar gael.

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi

en: sticky
cy: gludiog

en: promoted
cy: wedi ei hyrwyddo

en: Column
cy: Colofn

en: Welcome to @site-name
cy: Croeso i @site-name
