Weight (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Fields
el: Πεδία

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: published
el: δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: sticky
el: μόνιμο

en: promoted
el: προβιβασμένο

en: Column
el: Στήλη

en: translate
el: μετάφραση

en: Add new content
el: Υποβολή νέας ύλης

en: Welcome to @site-name
el: Καλωσορίσατε στο @site-name

en: No front page content has been created yet.
el: Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμα περιεχόμενο για την αρχική σελίδα.
