Weight (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Fields
eo: Kampoj

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: published
eo: publikigita

en: not published
eo: ne publikigita

en: sticky
eo: listita supre

en: promoted
eo: pligravigita

en: Welcome to @site-name
eo: Bonvenon al @site-name

en: No front page content has been created yet.
eo: Neniu ĉefpaĝa enhavo jam estis kreita.
