Weight (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Separator
et: Eraldaja

en: RSS
et: RSS vood

en: Fields
et: Väljad

en: Range
et: Vahemik

en: No posts available.
et: Postitused puuduvad.

en: published
et: avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: sticky
et: kleepuv

en: promoted
et: esilehel

en: Column
et: Tulp

en: translate
et: Tõlgi

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Welcome to @site-name
et: Tere tulemast saidile @site-name

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.
