Weight (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Fields
eu: Eremuak

en: No posts available.
eu: Ez dago argitalpenik.

en: published
eu: argitaratuta

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: sticky
eu: itsakorra

en: promoted
eu: Nabarmendua

en: Column
eu: Zutabe

en: Add new content
eu: Eduki berria sortu

en: Welcome to @site-name
eu: Ongi etorri @site-name gunera

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.
