Weight (7.x-3.0-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Separator
fi: Erotin

en: Fields
fi: Kentät

en: Range
fi: Alue

en: No posts available.
fi: Yhtään kirjoitusta ei ole saatavilla.

en: published
fi: julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: promoted
fi: näytetään etusivulla

en: Column
fi: Palsta

en: translate
fi: käännä

en: Add new content
fi: Lisää uutta sisältöä

en: Welcome to @site-name
fi: Tervetuloa sivustolle @site-name

en: No front page content has been created yet.
fi: Etusivun sisältöä ei ole vielä luotu.
