Weight (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vekt

en: Field
is: Rein

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: No posts available.
is: Eingir postar tøkir.

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið

en: sticky
is: fest ovast

en: promoted
is: flutt fram
