Weight (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Separator
gl: Separador

en: Fields
gl: Campos

en: Range
gl: Rango

en: No posts available.
gl: Non hai entradas dispoñíbeis.

en: published
gl: publicado

en: not published
gl: non publicado

en: sticky
gl: pegañoso

en: promoted
gl: promocionado

en: Column
gl: Columna

en: translate
gl: traducir

en: Add new content
gl: Engadir novo contido

en: Welcome to @site-name
gl: Benvido a @site-name

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.
