Weight (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Separator
he: מפריד

en: Fields
he: שדות

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: published
he: פורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: sticky
he: דביק

en: promoted
he: קודם

en: Column
he: עמודה

en: translate
he: תרגום

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש

en: Welcome to @site-name
he: ברוכים הבאים ל@site-name

en: No front page content has been created yet.
he: לא נוצר עדיין תוכן לדף הבית.
