Weight (7.x-3.0-beta1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Fields
hr: Polja

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: published
hr: objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: sticky
hr: ljepljivo

en: promoted
hr: promovirano

en: Add new content
hr: Dodaj novi sadržaj

en: Welcome to @site-name
hr: Dobrodošli na @site-name

en: No front page content has been created yet.
hr: Nema promoviranog sadržaja.
