Weight (7.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Separator
is: Skilja

en: Fields
is: Svæði

en: No posts available.
is: Engar færslur tiltækar.

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: Column
is: Dálkur

en: Add new content
is: Bæta við efni

en: Welcome to @site-name
is: Velkomin(n) á @site-name
