Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: Range
ja: 範囲

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: published
ja: 掲載

en: not published
ja: 非掲載

en: sticky
ja: リスト上部に固定されている

en: promoted
ja: フロントページに掲載されている

en: Column
ja: カラム

en: translate
ja: 翻訳

en: Add new content
ja: 新規コンテンツを追加

en: Welcome to @site-name
ja: @site-nameへようこそ

en: No front page content has been created yet.
ja: フロントページ向けコンテンツはまだ作成されていません。
