Weight (7.x-3.0-beta1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Separator
jv: Watesan

en: Fields
jv: Field

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: promoted
jv: promosikna

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: Welcome to @site-name
jv: Sugeng rawuh dateng @site-name

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.
