Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Fields
ka: ველები

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: promoted
ka: წარმოჩენილი
