Weight (7.x-3.0-beta1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: published
kk: жарияланған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған

en: Add new content
kk: Жаңа контент қосу

en: Welcome to @site-name
kk: @site-name сайтына қош келдіңіз!

en: No front page content has been created yet.
kk: Батапқы бетке еш контент құрылмады.
