Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: Add new content
ku: ناوەڕۆکی نوێ زیادبکە

en: Welcome to @site-name
ku: بەخێرهاتی بۆ @site-name

en: No front page content has been created yet.
ku: پەڕەی سەرەتا هێشتا درووست نەکراوە.
