Weight (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Range
lt: Diapazonas

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: sticky
lt: prikabintas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Column
lt: Stulpelis

en: translate
lt: išversti

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Welcome to @site-name
lt: Sveiki atvykę į @site-name

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.
