Weight (7.x-3.0-beta1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: sticky
mg: voapaingotra

en: promoted
mg: voasondrotra

en: Add new content
mg: Famoroanana lahatsoratra vaovao

en: Welcome to @site-name
mg: Tonga soa eto amin'ny @site-name

en: No front page content has been created yet.
mg: Tsy mbola misy zavatra aseho eto amin'ny pejy voalohany
