Weight (7.x-3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: No front page content has been created yet.
mr: मुख्यपानावरील साहित्य अद्याप निर्माण झालेले नाही
