Weight (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: Welcome to @site-name
my: @site-name မှ ကြိုဆိုပါ၏

en: No front page content has been created yet.
my: ရှေ့စာမျက်နှာတွင် ပြသရန်အတွက် မည်သည့် အကြောင်းအရာမျှ မရှိသေးပါ။
