Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Add new content
ne: नयाँ विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Welcome to @site-name
ne: @site-name मा स्वागत छ

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।
