Weight (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Fields
nl: Velden

en: Range
nl: Bereik

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: published
nl: gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: promoted
nl: aangeraden

en: Column
nl: Kolom

en: Add weight-based sorting to nodes.
nl: Gewicht aan nodes toevoegen.

en: <strong>Note:</strong> When the weight module is enabled, it is not possible to filter based on sticky status.
nl: <strong>Let op:</strong> Als de Weight-module is ingeschakeld, dan is het niet mogelijk om te filteren op de status 'vastgeplakt bovenaan de lijst'.

en: Node Weight
nl: Nodegewicht

en: In a node list context (such as the front page or term pages), list items (e.g. "teasers") will be ordered by "stickiness" then by "node weight" then by "authored on" datestamp. Items with a lower (lighter) node weight value will appear above those with a higher (heavier) value.
nl: Nodes zullen in lijsten (zoals de voorpagina of termpagina's) als eerste gesorteerd worden op 'vastplakken', dan op gewicht en vervolgens op publicatiedatum. Items met een lager gewicht zullen verschijnen boven items met een hoger gewicht.

en: <strong>Note</strong>: If this node is used in a menu, then this weight will be ignored.
nl: <strong>Let op:</strong> Als deze node in een menu staat, dan zal dit gewicht worden genegeerd.

en: Use Menu Weight
nl: Gewicht van het menu-item toepassen

en: translate
nl: vertalen

en: assign node weight
nl: wijs gewicht toe aan nodes

en: Weight module is now enabled. You must now update your nodes using the <a href="!url">Weight DB setup page</a>
nl: Gewichtmodule is ingeschakeld. Werk nu uw nodes bij door naar de <a href="!url">Gewicht DB instellingenpagina</a> te gaan.

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: The node weight.
nl: Het nodegewicht.

en: Weight Changer
nl: Gewichtaanpasser

en: Displays rows in a table which allows weight change.  Be sure to add the Weight field and Sort by Weight.
nl: Geeft rijen weer in een tabel waarbij het mogelijk is om het gewicht aan te passen. Zorg ervoor dat het veld 'Gewicht' toevoegd wordt en sorteer op 'Gewicht'.

en: Welcome to @site-name
nl: Welkom op @site-name

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Weight value
nl: Gewichtswaarde
