Weight (7.x-3.0-beta1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: published
nn: publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: sticky
nn: fast plass på toppen

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: Welcome to @site-name
nn: Velkomen til @site-name

en: No front page content has been created yet.
nn: Ikkje noko framsideinnhald har blitt laga enno.
