Weight (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Separator
oc: Separador

en: Fields
oc: Camps

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: published
oc: publicat

en: not published
oc: pas publicat

en: sticky
oc: espingolat

en: promoted
oc: promolgut

en: Column
oc: Colomna

en: translate
oc: traduire

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl

en: Welcome to @site-name
oc: Benvenguda dins @site-name

en: No front page content has been created yet.
oc: Cap de contengut de pagina d'acuèlh es pas estat creat pel moment.
