Weight (7.x-3.0-beta1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
