Weight (7.x-3.0-beta1) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
