Weight (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Range
pl: Zasięg

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: published
pl: opublikowany

en: not published
pl: nieopublikowany

en: sticky
pl: przyklejony

en: promoted
pl: na głównej

en: Column
pl: Kolumna

en: Use Menu Weight
pl: Użyj Wagi Menu

en: translate
pl: przetłumacz

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: The weight of the node.
pl: Waga węzła.

en: Welcome to @site-name
pl: Witaj na @site-name

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.
