Weight (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Field
fa: میدان

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Separator
fa: جداکننده

en: Fields
fa: میدانها

en: published
fa: منتشرشده

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Column
fa: ستون

en: No front page content has been created yet.
fa: هنوز هیج محتوایی برای صفحه اول ایجاد نشده است.
