Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: published
ps: خپاره شوي

en: Column
ps: ستن
