Weight (7.x-3.0-beta1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Fields
se: Giettit

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
