Weight (7.x-3.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Welcome to @site-name
si: @site-name ඔබව සාදරයෙන් පිලිගනිමු.
