Weight (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Fields
sk: Polia

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: published
sk: zverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: sticky
sk: prilepiť

en: promoted
sk: na titulke

en: Column
sk: Stĺpec

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: The weight of the node.
sk: Váha uzla.

en: Welcome to @site-name
sk: Vitajte na @site-name

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.
