Weight (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno

en: sticky
sl: na vrhu

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani
