Weight (7.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: published
sq: publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: Welcome to @site-name
sq: Mirësevini tek @site-name
