Weight (7.x-3.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.
