Weight (7.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Fields
sv: Fält

en: No posts available.
sv: Inga inlägg tillgängliga.

en: published
sv: publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: sticky
sv: överst i listor

en: promoted
sv: visas på startsidan

en: Column
sv: Kolumn

en: Use Menu Weight
sv: Använd menyvikt

en: translate
sv: översätt

en: moderated
sv: modererad

en: assign node weight
sv: tilldela nodvikt

en: Add new content
sv: Lägg till nytt innehåll

en: The node weight.
sv: Nodvikten.

en: Weight Changer
sv: Ändrare av vikt

en: Welcome to @site-name
sv: Välkommen till @site-name

en: No front page content has been created yet.
sv: Inget innehåll för startsidan har skapats ännu.

en: Weight value
sv: Viktvärde
