Weight (7.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Welcome to @site-name
te: @site-nameకి స్వాగతం
