Weight (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: sticky
th: ค้างไว้บนสุด

en: promoted
th: แสดงในหน้าแรก

en: Add new content
th: เพิ่มเนื้อหาใหม่

en: Welcome to @site-name
th: ยินดีต้อนรับสู่ @site-name
